Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04. aug
11:00
Måløv BK
Brede IF
Træningskamp Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
06. aug
18:00
Måløv BK
Ølstykke FC
Træningskamp Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. aug
17:30
Måløv BK (1)
Hareskov IF (1)
Træningskamp Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. aug
17:30
BSF (1)
Mladost IF
Træningskamp Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. aug
19:15
Jyllinge FC (5)
Ballerup BK
Træningskamp Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
08. aug
19:15
Måløv BK (1)
Jyllinge FC (1)
Træningskamp Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
10. aug
11:00
Måløv BK (9)
B-række 3.-4. pl
Træningskamp Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
11:00
Måløv BK (1)
B-række Finale
Træningskamp Serie 3 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
13:00
Måløv BK (1)
A-række 3.-4.pl
Træningskamp Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
10. aug
15:00
Måløv BK (1)
A-række Finale
Træningskamp Serie 2 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. aug
18:30
Måløv BK
Oversidder
U21 B, 2024 efterår (2003 og yngre) Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
12. aug
19:00
Måløv BK
Strandgårdsparkens Boldklub
M+55 11:11 - 2024 Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. aug
18:30
Måløv BK
FC Ballerup
Serie 3 Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. aug
18:30
Måløv BK
Nerashté, Ballerup
Serie 4 - Efterår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:00
Måløv BK
Oversidder
U12 Piger 2 8:8 (13) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
10:30
Måløv BK
FC Rudersdal
8:8 U13 Drenge 4 (12) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Måløv BK
Farum BK
U12 Drenge 2 8:8 (13) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
11:00
Måløv BK
Værløse BK
U15 Drenge 2 (10) Efterår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:00
Måløv BK
Greve Fodbold
U17 Drenge 3 (08) Efterår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
17. aug
12:45
Måløv BK
FC Holte
U14 Drenge 1 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
17. aug
14:30
Måløv BK
Hareskov IF
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. aug
10:00
Måløv BK
Hørsholm-Usserød IK
U14 Drenge 3 (11) Efterår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
18. aug
11:00
Måløv BK
Herstedøster IC
U12 Drenge 3 8:8 (13) Efterår Pulje 3
|